Заповніть форму, і наш спеціаліст зв'яжеться з Вами протягом 30 хвилин.

Юридичне, бухгалтерське та
митно-брокерське обслуговування
під ключ

Миттєве вирішення правових питань будь-якої складності

10.04.2017

Ліцензування будівельної діяльності в 2017 році

Ліцензія на будівельні роботи – по суті підтвердження права зведення архітектурної споруди, проведення її реставрації, капітального ремонту та реконструкції, а також підключення до мережевої інфраструктури. І отримати дане підтвердження необхідно в обов’язковому порядку згідно зі ст. 7 ЗУ «Про ліцензування господарської діяльності».

Ліцензування будівельної діяльності проводиться інспекціями державного архітектурно-будівельного контролю. Проте для того, щоб отримати дозвіл на будівництво, необхідно зібрати значний список документів та самостійно перевірити відповідність їх форми законодавчо встановленим нормам. Спеціалісти компанії ТзОВ «Консалтинг Ф.С.» в оперативному порядку:

— оформлять заяву здобувача ліцензії;

— перевірять документи із ліцензійного переліка на відповідність вимогам діючого законодавства;

— отримають для вас будівельну ліцензію в найкоротші строки.

Вам не доведеться звертатися за ліцензією повторно. Підставою для відмови в наданні ліцензії може бути лише неподання заявленого переліку документів, невідповідність документації встановленим нормам та подання неправдивих відомостей заявником.

Але отриманням вашого дозволу будуть займатися професіонали «Консалтинг Ф.С.», які точно знають, як повинні бути оформлені дані документи і який перелік необхідно надати саме при будівельному ліцензуванні. Звертайтеся до нас та не втрачайте час, займаючись повторними дозвільними процедурами!