Заповніть форму, і наш спеціаліст зв'яжеться з Вами протягом 30 хвилин.

Юридичне, бухгалтерське та
митно-брокерське обслуговування
під ключ

Миттєве вирішення правових питань будь-якої складності

10.04.2017

Порядок реєстрації юридичних осіб

Реєстрація юридичної особи здійснюється за наступною схемою:

— прийняття рішення про створення підприємства (на цьому етапі необхідно визначитися з назвою компанії, її організаційною формою, оптимальною схемою оподаткування та розміром статутного капіталу, а також провести загальні збори);

— збір та заповнення реєстраційних документів (найбільші складнощі виникають при заповненні реєстраційної карти, в яку вноситься кодована інформація);

— післяреєстраційні процедури (реєстрація в органах статистики, податковій, фондах,  отримання виписки з ЄДРПОУ, відкриття рахунку в банку і виготовлення печатки).

Порядок реєстрації юридичних осіб більш складний, ніж той, що застосовується при реєстрації фізичних осіб підприємців. Але в обох випадках зайвих витрат часу та грошей непрофесіоналу уникнути однаково важко. Ви можете бути природженим бізнесменом, знати норми матеріального та процесуального права, та без знання особливостей реєстраційного процесу все одно будете нести збитки.

Саме тому ми вам радимо одразу звернутися до юристів компанії ТзОВ «Консалтинг Ф.С.» за швидкими та кваліфікованими реєстраційними послугами. Вони допоможуть визначитися з організаційною формою майбутнього підприємства та найбільш вигідною схемою оподаткування, зберуть та оформлять належним чином всі необхідні документи, фактично зареєструють ваше підприємство. Реєстрації будь-якої складності – це до нас.