Заповніть форму, і наш спеціаліст зв'яжеться з Вами протягом 30 хвилин.

Юридичне, бухгалтерське та
митно-брокерське обслуговування
під ключ

Миттєве вирішення правових питань будь-якої складності

10.04.2017

Правові питання перебування та працевлаштування іноземців на території України

Дозвіл на працевлаштування іноземця в Україні видається зацікавленому роботодавцю після подачі у відповідний центр зайнятості належно оформленого пакету документів, в який входить заява, пояснення необхідності використання праці іноземця, довідка з податкової про сплату податків та зборів, копія проекту трудового договору, довідки з міграційної служби та ряд інших важливих паперів.

Перебування іноземців на території  України повинно бути підтверджено посвідками на постійне чи тимчасове проживання. Та до цього основна задача залишається незмінною – роботодавцеві необхідно отримати дозвіл на працевлаштування іноземної особи. Без нього у жодного іноземця не виникає права на працю (ст. 8, ЗУ «Про правовий статус іноземців»).

Також для працевлаштування іноземця та сплати за нього як працівника податків необхідно отримати ідентифікаційний код. Це потрібно зробити ще до того, як буде отримано відповідний дозвіл. Ми готові посприяти вам в якнайшвидшому вирішенні даного питання, а також отриманні ІНН, дозволу, тимчасового/постійного виду на проживання, страховки чи довідки про несудимість іноземного працівника на території України.

Покладіться на професіоналів компанії ТзОВ «Консалтинг Ф.С.», вони як ніхто інший знають порядок працевлаштування іноземців. Розвивайте свій бізнес без перешкод!